Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti Ankara San Francisco

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

San Francisco Information

Ankara San Francisco seferinde ucuz uçuşlar - Hemen uçak bileti ayırtıp seyahatinizi gerçekleştirin (ANK-SFO)

Ankara'dan San Francisco'ya uçmak için uygun uçuş imkânlarımızı değerlendirin. Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde bulunan San Francisco şehri dünyaca ünlü Golden Gate köprüsüyle meşhurdur. Kitap ve filmlere konu olan Alcatraz Adası ve hapishane görülmesi gereken yerlerden biridir. Balıkçılar Limanı denizaslanlarıyla, Hippi Mahallesi ve Çin Mahallesi size sıra dışı bir tatil vaat ediyor. Pasifik Okyanusu ve San Francisco Körfezi ile çevrili bu yarımada parkları ve panoramik manzarasıyla sizi kendine hayran bırakacak. San Francisco seyahatiniz için Lufthansa'nın uygun fiyatlarını değerlendirip uçak bileti ayırtın.

Hava durumu San Francisco

 • Bugün
  20°C
  /
  16°C
 • Pazar
  20°C
  /
  15°C
 • Pazartesi
  19°C
  /
  14°C
 • Salı
  19°C
  /
  14°C

Dünya çapında diğer uçuşlar

San Francisco dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

San Francisco 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: San Francisco için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.