• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti Ankara San Francisco

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

1,573 $* dan

Diğer fırsatlar

San Francisco Information

Ankara San Francisco seferinde ucuz uçuşlar - Hemen uçak bileti ayırtıp seyahatinizi gerçekleştirin (ANK-SFO)

Ankara'dan San Francisco'ya uçmak için uygun uçuş imkânlarımızı değerlendirin. Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde bulunan San Francisco şehri dünyaca ünlü Golden Gate köprüsüyle meşhurdur. Kitap ve filmlere konu olan Alcatraz Adası ve hapishane görülmesi gereken yerlerden biridir. Balıkçılar Limanı denizaslanlarıyla, Hippi Mahallesi ve Çin Mahallesi size sıra dışı bir tatil vaat ediyor. Pasifik Okyanusu ve San Francisco Körfezi ile çevrili bu yarımada parkları ve panoramik manzarasıyla sizi kendine hayran bırakacak. San Francisco seyahatiniz için Lufthansa'nın uygun fiyatlarını değerlendirip uçak bileti ayırtın.

Hava durumu San Francisco

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  18°C
  /
  11°C
 • Pazartesi
  Hava durumu Pazartesi
  19°C
  /
  13°C
 • Salı
  Hava durumu Salı
  20°C
  /
  15°C
 • Çarşamba
  Hava durumu Çarşamba
  22°C
  /
  14°C

Dünya çapında diğer uçuşlar

San Francisco dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Lufthansa A380 ile uçmayı yeniden keşfedin. Her yönden mükemmel bir tecrube.

San Francisco 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: San Francisco için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.