Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti Ankara Roma

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Roma Information

Ankara'dan Roma'ya ucuz uçuşlar - ucuz uçak bileti satın alın ve Roma'ya uçun (ANK-ROM)

Ankara Roma seferlerimizdeki ucuz uçuş fırsatını kaçırmayın. İtalya'nın başkenti olan ve en güzel şehirlerinden biri sayılan, Roma sizi bekliyor. Roma deyince ilk akla gelen farklı boyutlardaki meydanlarıdır, bunlara Piazza deniliyor. Piazza Venezia, Piazza Rotonda ve Piazza Adriana bunlardan sadece birkaçıdır. Ünlü modacıların mağazalarının bulunduğu meydan ise Spagna'dır. Piazza Navona ise öğlen ve akşam yemeğinizi canlı ve sıcak bir ortamda yemek için ideal bir seçenektir. Hemen bugün Lufthansa'nın Ankara - Roma seferi için uçak bileti satın alın ve uygun fiyatlarımızla tanışın.

Hava durumu Roma

 • Bugün
  33°C
  /
  17°C
 • Cuma
  32°C
  /
  17°C
 • Cumartesi
  33°C
  /
  19°C
 • Pazar
  33°C
  /
  19°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Roma dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Roma 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Roma için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.