Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti Ankara Prag

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Prag Information

Ankara Prag Uçuşu - ucuz uçak bileti için rezervasyonunuzu yapın ve Prag'a uçun (ANK-PRG)

Ankara'dan Prag'a uygun uçak bileti fiyatlarımızın keyfini çıkarın. 1992 yılında şehrin tarihi merkezi UNESCO nun dünya kültür ve doğa mirası listesine dahil edilmiştir. Gayet bakımlı olan şehir zikzaklı yollara döşenmiş olan muhteşem mimarili birçok eski güzel binaya ve Karlův most (Karl Köprüsü), Staroměstské náměstí (Eski şehir Meydanı), Pražský hrad (Prag Şatosu) vb. ünlü eserlere sahiptir. Pragın büyüklüğü hafta sonu ziyareti için idealdir. Ziyaretinizin ilk günlerinde Prag da rehber eşliğinde şehir turu yapmanızı tavsiye ederiz. Prag tarihi miraslar sunmasının yanısıra özelliklede genç turistlerin ilgisini çeken eğlence ve zengin bir gece hayatı da sunar.

Hava durumu Prag

 • Bugün
  29°C
  /
  17°C
 • Pazar
  29°C
  /
  17°C
 • Pazartesi
  28°C
  /
  17°C
 • Salı
  29°C
  /
  19°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Prag dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Prag 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Prag için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.