• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti Ankara Münih

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

340 $* dan

Diğer fırsatlar

Münih Information

Ankara'dan Münih'e ucuz uçak bileti Lufthansa'da, siz de yerinizi ayırtın (ANK-MUC)

Ankara'dan Münih'e uçuşlarınızda çok uygun fiyatların keyfini çıkarın. Şarkılar eşliğinde biraların kocaman bardaklarla içildiği birahanelerin, her türlü zevke hitap eden keyifli yemeklerin, tepeleri karla kaplı Bavyera Alplerinin muhteşem manzarasının tadına varmak için bizimle Münih'e uçun. Münihlilerin popüler buluşma yeri ve kentin ana meydanı olan Marienplatz'da kentin canlılığını hissedin. Yüzyıllar boyu Baverya soylularının yazlık olarak kullandıkları Nymphenburg Sarayı'nda tarihe dokunun ve muhteşem bahçelerinde gezinin. Lufthansa'dan bugün uçak bileti ayırtın ve Münih'e çok hesaplı fiyatlarla uçun.

Hava durumu Münih

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  22°C
  /
  14°C
 • Pazartesi
  Hava durumu Pazartesi
  19°C
  /
  13°C
 • Salı
  Hava durumu Salı
  17°C
  /
  12°C
 • Çarşamba
  Hava durumu Çarşamba
  17°C
  /
  12°C

Almanya’ya diğer uçuşlar

Münih dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Münih 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Münih için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.