• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti Ankara Miami

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

1,445 $* dan

Diğer fırsatlar

Miami Information

Ankara'dan Miami'ye uçak bileti (ANK-MIA)

Ankara'dan Miami'ye konfor içinde yapacağınız bir uçak seyahati sizleri bekliyor. Miami'de sizleri neler mi bekliyor? Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kenti olan Miami'nin en gelişmiş sektörü turizm'dir. Miami'de yaklaşık 5,000 Türk yaşamaktadır. Bu yüzden Amerika'nın diğer şehirlerinin klasik yapısına göre çok farklı kültürlere ve görüntülere sahip bu şehirde gezinirken hiç de yabancılık çekmeyeceksiniz. Farklı kültürlerin canlılığını yansıtan bu şehirde tropikal iklim egemen olduğundan sene boyu ortalama sıcaklık 24 derecedir ancak sizi serinletecek yağmur oranı da yüksektir. Turizmin merkezine olan yolculuğunuz için tek yapmanız gereken uçak bileti ayırtmak.

Hava durumu Miami

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  28°C
  /
  24°C
 • Perşembe
  Hava durumu Perşembe
  29°C
  /
  23°C
 • Cuma
  Hava durumu Cuma
  28°C
  /
  24°C
 • Cumartesi
  Hava durumu Cumartesi
  28°C
  /
  23°C

Dünya çapında diğer uçuşlar

Miami dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Lufthansa A380 ile uçmayı yeniden keşfedin. Her yönden mükemmel bir tecrube.

Miami 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Miami için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.