• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti Ankara Lizbon

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

606 $* dan

Diğer fırsatlar

Lizbon Information

Ankara-Lizbon seferlerinde ucuz uçuşlar - Ucuz uçak bileti satın alın ve Lizbon'a uçun (ANK-LIS)

Ankara-Lizbon seferleri için ucuz uçuş tarifelerimizi kaçırmayın. Portekiz'in başkenti Lizbon sizi bekliyor. Lizbon, çok renkli ve aynı zamanda bir çok mimari yapıya sahip olan bir şehirdir. Alfama Mahallesi, Praça do Comércio Ticaret Meydanı, Nossa Senhora da Conceição Velha Kilisesi, Rossio Meydanı görülmeye değer yerlerden sadece bir kaçıdır. Yedi tepe üzerine kurulu Lizbon, deniz mahsulleri, nostaljik tramvayı, geleneksel Portekiz müziği, müzeleri, çeşitli restoranları, uygun alışveriş olanaklarıyla hiç kuşkusuz farklı alternatifler sunan bir şehirdir. Lufthansa'nın Ankara-Lizbon seferi için bugün uçak bileti satın alın ve uygun fiyatlarımızdan siz de yararlanın.

Hava durumu Lizbon

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  20°C
  /
  16°C
 • Pazar
  Hava durumu Pazar
  18°C
  /
  14°C
 • Pazartesi
  Hava durumu Pazartesi
  18°C
  /
  14°C
 • Salı
  Hava durumu Salı
  20°C
  /
  15°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Lizbon dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Lizbon 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Lizbon için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.