Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti Ankara Lizbon

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Lizbon Information

Ankara-Lizbon seferlerinde ucuz uçuşlar - Ucuz uçak bileti satın alın ve Lizbon'a uçun (ANK-LIS)

Ankara-Lizbon seferleri için ucuz uçuş tarifelerimizi kaçırmayın. Portekiz'in başkenti Lizbon sizi bekliyor. Lizbon, çok renkli ve aynı zamanda bir çok mimari yapıya sahip olan bir şehirdir. Alfama Mahallesi, Praça do Comércio Ticaret Meydanı, Nossa Senhora da Conceição Velha Kilisesi, Rossio Meydanı görülmeye değer yerlerden sadece bir kaçıdır. Yedi tepe üzerine kurulu Lizbon, deniz mahsulleri, nostaljik tramvayı, geleneksel Portekiz müziği, müzeleri, çeşitli restoranları, uygun alışveriş olanaklarıyla hiç kuşkusuz farklı alternatifler sunan bir şehirdir. Lufthansa'nın Ankara-Lizbon seferi için bugün uçak bileti satın alın ve uygun fiyatlarımızdan siz de yararlanın.

Hava durumu Lizbon

 • Bugün
  18°C
  /
  12°C
 • Cuma
  19°C
  /
  14°C
 • Cumartesi
  18°C
  /
  10°C
 • Pazar
  17°C
  /
  9°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Lizbon dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lizbon 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Lizbon için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.