Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti Ankara Frankfurt

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Frankfurt Information

Ankara ile Frankfurt arasında ucuz uçak bileti (ANK-FRA)

Ankara'dan Frankfurt'a uçuşlarınızda hesaplı fiyatlarımızla sizi bekliyoruz. Bizimle Frankfurt'a uçun ve Avrupa'nın finans merkezi olan bu küçük metropolde ünlü Paulskirche Kilisesi'ni, borsasını, ev sahipliği yaptığı kitap fuarını ve ünlü şair Goethe'nin evini keşfe çıkın. Main Nehri’nin kıyısında yer alan ve dünyanın saygısını kazanmış çeşitli müzelerini ziyaret edin. Eskiyi ve yeniyi bir arada barındıran kent, kendine hayran bırakan gökdelen mimarisi yanında, 16.yüzyıldan kalma tarihi evleri ile de Römerberg Meydanı’nda sizi geçmişe götürecek. Frankfurt'a uçmak için Lufthansa'dan bugün uçak bileti ayırtın ve çok hesaplı fiyatlarımızdan yararlanın.

Hava durumu Frankfurt

 • Bugün
  28°C
  /
  16°C
 • Pazar
  24°C
  /
  16°C
 • Pazartesi
  28°C
  /
  13°C
 • Salı
  28°C
  /
  20°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Frankfurt dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Frankfurt 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Frankfurt için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.