Ucuz Uçuşlar Orta Doğu

Lufthansa'dan uygun uçak biletleriOrta Doğu'ya uçuşunuz: Medeniyetin beşiği

Orta Doğu'nun egzotik harikalarını bölgeye rahat bir Lufthansa uçuşuyla keşfedin. Kıtaların arasındaki boğaz ile Avrupa'yla Asya'nın sınırındaki yaşamın büyüsünü deneyimlemek için Türkiye'nin müthiş şehri İstanbul'u (IST) ziyaret edin.

Anadolu'da zaman yolculuğu

İstanbul'da, Topkapı Sarayı ve Bizans mimarisinin başyapıtı olan Ayasofya gibi mutlaka görülmesi gereken birçok yer var. Türkiye'de doğa yürüyüşü için en ideal dağlardan olan Karadeniz'deki Kaçkar Dağları'nı ziyaret edin. Anadolu'nun dağlık bölgesinde insanoğlunun en eski taş anıtını, Göbekli Tepe'nin yekpare taşlarını görün. Bunların avcı-toplayıcılar tarafından on iki bin sene önce dikildiklerine inanılıyor. Neolitik devrim burada gerçekleşti ve tarım başladı. Dünyadaki en eski şehir, dokuz bin yaşındaki Çatalhöyük de pek uzakta değil. Ayrıca bir zamanların kudretli Hitit imparatorluğunun başkenti olan ve M.Ö. 1258 veya 1259 yıllarında imzalanmış dünyadaki ilk yazılı barış antlaşmasıyla bilinen Hattuşa'nın kalıntıları da bu bölgededir.

Orta Doğu'da bir ziyafet çekin

Gezip görmek ve kozmopolit Amman'da (AMM) alışveriş yapmak için Ürdün'e bir uçuş alın ve bölgenin en meşhur tarihi anıtlarını ziyaret edin. Wadi Musa'da yer alan ve tamamı bir dağa oyulmuş olan bir şehir olan Petra, Dünyanın Yeni Yedi Harikasından biri. Ve bir de tabii ki, enerjik gezginlerin Tel Aviv'in inanılmaz gece yaşantısının, Eliat'ın sahildeki tatil köyünde birinci sınıf su sporlarının tadını çıkarabileceği veya Ölüdeniz'e bakan Masada dağ hisarına doğru yürüyüşe çıkabileceği İsrail (TLV) var. Arap yarımadasının güneyinde kalan ve Umman'ın başkenti olan Maskat (MCT), 2012'de Arap Turizminin Merkezi seçilmişti. Sarp dağlar ve bozulmamış plajlardan yayılan şehir manzaraları ve eski dünya kalelerine kadar her şeyi sunmasıyla birlikte burası bir gezginin cenneti. Şehrin dışında, saltanatın geri kalanı da su sporları, yunus gezintileri, mağara seferleri ve çöl safarilerinden tutun sizi 2.000 sene geriye götürecek sayısız nefes kesici UNESCO Dünya Mirasına kadar uzanan unutulmaz tecrübeler sunmasıyla, aynı derecede çekici. Şehrazat'ın ünlü hikâyesi bize Umman'ın en ünlü evladının denizci Sinbad olduğunu söylüyor. Birleşik Arap Emirlikleri'nin meşhur şehri Dubai'ye (DXB) bir uçuş bulun. Dubai en iyi, içinde dünyanın en uzun binası olan Burj Khalifa'yı da barındıran büyüleyici mimarisi ile tanınır. Dubai kendini mükemmel bir turizm merkezi olarak yeniden şekillendirmek için çok yoğun çalıştı. Aralarındaki en ünlüsü Palm Jumeira'nın yapay ada kümesi. Orta Doğu'ya uçuşunuzu Lufthansa'dan ayırtın ve medeniyetin beşiğini keşfedin.

Lufthansa Online Servisi

Uçuş rezervasyonu

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Online rezervasyon değistirme

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Şimdi kolayca online check-in yapın

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Orta Doğu 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Orta Doğu için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.