Ucuz Uçuşlar Kuzey Amerika

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Istanbul - New York
dan 421 USD ‘dan itibaren *Kuzey Amerika'ya uçuşunuz: Alaska'dan güneşli Güney Teksas'a

Kuzey Amerika'nın kıtasının uçsuz bucaksızlığını hissetmek istiyorsanız, Kanada'ya bir Lufthansa uçuşuyla başlayın. Ontario (ONT), Toronto (YYZ), Montreal (YUL) veya Calgary'de (YYC) normal şehir yaşamı varken, Kanada'nın çoğu boş, el değmemiş yerlerden oluşuyor.

Kuzey Amerika: Hiçbir yerden New York Şehrine

Fransız etkisindeki mutfak bütün kıtada gayet iyi bilinirken, Fransızca konuşan Québec bölgesinin güzelliği yeterince takdir edilmemiştir. Québec şehrinin tarihi merkezi Kuzey Amerika'da türünün en eskisidir. Yoğun nüfuslu doğu taraflarından pasifik batı kıyılarındaki British Columbia eyaletindeki Vancouver'a gitmek hayatınızın macerası olabilir ancak kıyıdan kıyıya, el değmemiş doğanın içinden yapacağınız bu yolculuk dört hafta da sürebilir. Gidilebilecek başka bir doğrultu ise Toronto'nun güneyine doğru, Kanada ve New York Eyaleti, ABD'nin sınırında kalan Niagara Şelaleleri'dir. Doğuya doğru Boston (BOS) ve New York Şehri (JFK) ile birlikte New England var, ama aynı zamanda sonsuz kumsal kıyıları, yeşil çayırlar ve kayak merkezleri bulunan yüksek dağlar da var. Batıya giderseniz Kuzey Amerika'nın bir başka yeterince takdir edilmemiş bir yerine, Büyük Göller bölgesine gireceksiniz. 250.000 metrekarelik bir alana yayılan ve dünyanın tatlı suyunun beşte birini bulunduran göller, seyrine doyulmaz bir yer. Göller boyunca gitmek sizi Ortabatı'nın içlerine doğru, göller bölgesinde en batıdaki eyalet olan Minnesota'ya götürecektir. Büyük Göllerin kıyılarındaki daha bilindik şehirler ise Detroit (DTW), Chicago (ORD), Milwaukee (MKE) ve Cleveland'dır (CLE). Etrafı dolaşmak bu bölgeyi keşfetmek için eğlenceli bir yöntem.

Amerikan macerası: Yine yollarda

Bir yol gezisi için Chicago'dan Los Angeles'a (LAX) giden Route 66'i kullanabilir veya New England'daki Maine'den Güneyin Merkezindeki Georgia'ya kadar uzanan Apalaş Yürüyüş Patikasını yürüyebilirsiniz. Amerika'nın bir başka Fransız etkisinde kalmış bölgesi New Orleans'a (MSY) gidin, yerel halk ile Mardi Gras'yı kutlayın ve güney Louisiana'nın ünlü kreole mutfağının tadını çıkarın. Büyük Kanyon, Ölüm Vadisi, San Francisco (SFO), Los Angeles (LAX) ve Hollywood, belki bir de Las Vegas (LAS) ve Mojave Çölü, Kuzey Amerika'nın batı ve güneybatısının en bilinen varış noktaları. Ama hâlâ ziyaret edilecek Monument Vadisi, Rocky Dağları, Yosemite ve Yellowstone Parkları, Joshua Tree ve Arches Ulusal Parkları kalıyor ve yine de hepsini görmüş olmuyorsunuz. Kuzeybatıdaki “Elmas Şehir” Seattle (SEA), Oregon'daki Portland (PDX), San Francisco'nun güneyindeki Silikon Vadisi veya Kaliforniya ile Meksika'nın sınırındaki San Diego (SAN) da bir ziyareti hak ediyor. Ne zaman Kuzey Amerika'yı keşfetmeye başlamaya karar verirseniz, rahat bir Lufthansa uçuşu sizi oraya getirecektir.

Lufthansa Online Servisi

Uçuş rezervasyonu

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Online rezervasyon değistirme

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Şimdi kolayca online check-in yapın

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Kuzey Amerika 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Kuzey Amerika için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.