Güney Amerika uçak bileti

image

Şimdi Lufthansa ile Güney Amerika hattındaki uçuşunuz için rezervasyon yapın. Lufthansa birçok noktaya uçuş sunuyor. İster dünyanın güzel şehirlerinden birini görmek için, ister ailenizi veya arkadaşlarınızı ziyaret etmek için Lufthansa ile uçun. Lufthansa'dan aldığınız bilete tüm hizmetler dahildir. Örneğin, vergi ve harç ücretleri, serbest bagaj hakkı ve uçuşlarda verilen snack ile kendinizi çok rahat hissedersiniz.

 

 

 

 

Flights

  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children
Image

Güney Amerika'ya ucuz uçuşlardan yararlanın


Doğayı seviyor musunuz? Hayatınızda hiç görmediğiniz ve ömür boyu unutamayacağınız bitkileri ve hayvanları görmek istiyor musunuz? O zaman Lufthansa kalitesiyle Güney Amerika'ya ucuz uçuşların fırsatını kaçırmayın. Dünyanın akciğeri olarak kabul edilen Amazon Nehri'nin etrafında yüzyıllardır büyümüş, benzeri olmayan ormanlık içinde o kadar çok bitki ve hayvan türü barındırıyor ki, gözlerinize inanamayacaksınız. Bunun yanı sıra Peru, Şili, Brezilya ve bir çok ülkelerin sıcak insanlarınla tanışmaktan memnuniyet duyacağınızdan eminiz. Tabii ki tüm doğal güzelliklerinin yanında dünyaca ünlü şehirleride unutmamak lazım. Mesela Rio de Janeiro veya Arjantin'in başkenti Buenos Aires gezmeye değer.

Güney Amerika uçak bileti

Eğer avrupa‘ya, asya‘ya, afrika‘ya veya amerika‘ya seyahat etmek istiyor ve ucuz uçak biletleri arıyorsanız, Luftansa sizi hem alışılmış kalitesi ile hayallerinizdeki şehirlere getiriyor hem uçuş mili kazanma fırsatı sunuyor.
Uçmak istediğiniz şehiri seçin.

Lufthansa Economy Class

Ekonomi sınıfı - avantajlarını öğrenin

Büyük boyutlu ve konforlu koltuklar: uzun mesafeli uçuşlarda Ekonomi sınıfı avantajlarını öğrenmek için sanal bir tura çıkın.
Ekonomi sınıfı uçun

Lufthansa Business Class

Salt konfor için Business Class

Varış noktanıza rahatlamış, dinlenmiş ve güvenli ulaşın. Business Class kompartmanımızda sunduğumuz konforu keşfedin.
Business Class Uçun


Lufthansa First Class

First Class - Özel bir atmosferde seyahat

Özel bir atmosferde mükemmel oturma konforu, geniş eğlence programı ve lezzetli yemek servisiyle birinci sınıfın keyfini çıkarın.
First Class Uçun

Güney Amerika uçuş rezervasyonunuzu Lufthansa ile yapın

Eğer Güney Amerika seyahat etmek istediğiniz şehirler'den biri değilse, Lufthansa ile dünyanin diğer şehirlerine'de uçabilirsiniz. Ister egzotik yerlerin keyfini çıkarın, ister alışveris yapın, yada ailenizi ziyaret edin, Lufthansa sizi hayallerinize kavuşturuyor. Veya bir hafta sonu alışveriş gezisi yapın ya da sadece arkadaşlarınızı ve ailenizi ziyaret edin. Ne kadar bagaj hakkınız olduğunu öğrenin. Şehirler hakkında daha fazla bilgi ve yorum okumak, veya kendi yorumunuzu yazmak için tıklayınız.


* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.