• Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

Güney Amerika Ucuz Uçuşlar

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

Diğer çapında uçuşları

Güney Amerika'ya ucuz uçuşlardan yararlanın

Doğayı seviyor musunuz? Hayatınızda hiç görmediğiniz ve ömür boyu unutamayacağınız bitkileri ve hayvanları görmek istiyor musunuz? O zaman Lufthansa kalitesiyle Güney Amerika'ya ucuz uçuşların fırsatını kaçırmayın. Dünyanın akciğeri olarak kabul edilen Amazon Nehri'nin etrafında yüzyıllardır büyümüş, benzeri olmayan ormanlık içinde o kadar çok bitki ve hayvan türü barındırıyor ki, gözlerinize inanamayacaksınız. Bunun yanı sıra Peru, Şili, Brezilya ve bir çok ülkelerin sıcak insanlarınla tanışmaktan memnuniyet duyacağınızdan eminiz. Tabii ki tüm doğal güzelliklerinin yanında dünyaca ünlü şehirleride unutmamak lazım. Mesela Rio de Janeiro veya Arjantin'in başkenti Buenos Aires gezmeye değer.

Güney Amerika için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Güney Amerika için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada ortaklarımızdan biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.