Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Ucuz Uçuşlar Avrupa

Uluslararasi noktalara uygun biletler

Diğer fırsatlar

Avrupa Information

Avrupa'ya ucuz uçuşlardan yararlanın

Avrupa'nın muhteşem şehirlerini ve tüm güzelliklerini uygun fiyatlarla keşfedebilceksiniz. İster işiniz gereği, ister turist olarak - Avrupa'ya ucuz uçuşlar artık alışılmış Lufthansa kalitesinde. Dünyanın en önde gelen ekonomik ve siyasal merkezleri arasında gösterilen Berlin ve Londra'nın yanı sıra, moda merkezleri Milano ve Paris, tarihi yapılarıyla Roma ve Viyana ve çok daha fazlasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer şehirleri değil doğayı tercih ediyorsanız Avrupa'nın merkezinde yükselen Alp dağlarını, İskandinavya ülkelerini veya Fransa, İtalya, İspanya gibi ülkeleri gezmenizi tavsiye ederiz.

Avrupa 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Avrupa için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.