Avrupa uçak bileti

image

Şimdi Lufthansa ile Avrupa hattındaki uçuşunuz için rezervasyon yapın. Lufthansa Varşova, İzmir, İstanbul, Tallinn ve Krakow birçok noktaya uçuş sunuyor. İster dünyanın güzel şehirlerinden birini görmek için, ister ailenizi veya arkadaşlarınızı ziyaret etmek için Lufthansa ile uçun. Lufthansa'dan aldığınız bilete tüm hizmetler dahildir. Örneğin, vergi ve harç ücretleri, serbest bagaj hakkı ve uçuşlarda verilen snack ile kendinizi çok rahat hissedersiniz.

 

 

 

 

Flights

  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children
Image

Avrupa'ya ucuz uçuşlardan yararlanın


Avrupa'nın muhteşem şehirlerini ve tüm güzelliklerini uygun fiyatlarla keşfedebilceksiniz. İster işiniz gereği, ister turist olarak - Avrupa'ya ucuz uçuşlar artık alışılmış Lufthansa kalitesinde. Dünyanın en önde gelen ekonomik ve siyasal merkezleri arasında gösterilen Berlin ve Londra'nın yanı sıra, moda merkezleri Milano ve Paris, tarihi yapılarıyla Roma ve Viyana ve çok daha fazlasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer şehirleri değil doğayı tercih ediyorsanız Avrupa'nın merkezinde yükselen Alp dağlarını, İskandinavya ülkelerini veya Fransa, İtalya, İspanya gibi ülkeleri gezmenizi tavsiye ederiz.

Avrupa uçak bileti

Eğer avrupa‘ya, asya‘ya, afrika‘ya veya amerika‘ya seyahat etmek istiyor ve ucuz uçak biletleri arıyorsanız, Luftansa sizi hem alışılmış kalitesi ile hayallerinizdeki şehirlere getiriyor hem uçuş mili kazanma fırsatı sunuyor.
Uçmak istediğiniz şehiri seçin.

Lufthansa Economy Class

Ekonomi sınıfı - avantajlarını öğrenin

Büyük boyutlu ve konforlu koltuklar: uzun mesafeli uçuşlarda Ekonomi sınıfı avantajlarını öğrenmek için sanal bir tura çıkın.
Ekonomi sınıfı uçun

Lufthansa Business Class

Salt konfor için Business Class

Varış noktanıza rahatlamış, dinlenmiş ve güvenli ulaşın. Business Class kompartmanımızda sunduğumuz konforu keşfedin.
Business Class Uçun


Lufthansa First Class

First Class - Özel bir atmosferde seyahat

Özel bir atmosferde mükemmel oturma konforu, geniş eğlence programı ve lezzetli yemek servisiyle birinci sınıfın keyfini çıkarın.
First Class Uçun

Avrupa uçuş rezervasyonunuzu Lufthansa ile yapın

Eğer Avrupa seyahat etmek istediğiniz şehirler'den biri değilse, Lufthansa ile dünyanin diğer şehirlerine'de uçabilirsiniz. Ister egzotik yerlerin keyfini çıkarın, ister alışveris yapın, yada ailenizi ziyaret edin, Lufthansa sizi hayallerinize kavuşturuyor. Veya bir hafta sonu alışveriş gezisi yapın ya da sadece arkadaşlarınızı ve ailenizi ziyaret edin. Ne kadar bagaj hakkınız olduğunu öğrenin. Şehirler hakkında daha fazla bilgi ve yorum okumak, veya kendi yorumunuzu yazmak için tıklayınız.


* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.