Ucuz Uçuşlar Afrika

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Istanbul - Afrika
dan 882 USD ‘dan itibaren *Afrika'ya uçuşunuz: Bir maceracının düşlediği hedef

Bölgeye çok sayıdaki uçuşlarımızdan birini ayırtın ve insanlığın doğduğu yeri, Afrika'yı ziyaret edin. Afrika'nın incilerinden birini, dünyaca ünlü Masai Nara ulusal koruma alanında aslanlara, fillere, çitalara ve zürafalara ev sahipliği yapan Serengeti ovasını görmek için Nairobi (NBO), Kenya'yı ziyaret edin.

Afrika: Kahire ile Cape Town arası

Milyonlarca Afrika antilobunun Serengeti Ulusal Parkı'nın içinden harika yıllık göçlerini yapmalarını izleyin. Zambiya ve Zimbabve arasındaki sınırda kalan Victoria Şelalesini ve Zambezi Nehrini (LVO) ziyaret edin. Köpürerek akan sularda adrenalin dolu bir rafting ve bungee jumping yapın ve şelalelerin üzerinden uçun (kesinlikle korkaklara göre değil!). Güney Afrika'da her zevke göre bir şey var: dinlenmek isteyenler Cape Town'un (CPT) altın rengi plajlarında bir yürüyüşe çıkabilir veya insanı etkileyen bir Ümit Burnu manzarası için teleferik ile Masa Dağına çıkabilir. Plajda rahatlamak için bir başka harika nokta ise dünyanın dört bir yanından sörfçülerin Hint Okyanusu'nda mükemmel bir sörf için buluştuğu, doğu kıyısındaki Durban (DUR). Daha maceracı turistler köpekbalığı dalışı veya bungee jumpingin tadını çıkarabilir — ve hatta Afrika'nın son gerçek yabani hayatını görmek için Kruger Milli Parkı'nda (JNB) safariye çıkabilir.

Afrika: Sonsuz olasılıklar

Bazı insanlar Afrika'nın batı kıyısında yer alan Kamerun'da (DLA), kıyıdaki sulak yağmur ormanlarından kuzeydeki çöl kalıntılarına kadar, Afrika'nın tamamının tek bir ülkeye toplanmış hali olduğunu söylerler. Namibya'daki (WDH) kocaman kum tepelerinden kaymak, Mauritius'ta (MRU) nefes kesici mercan resiflerinin etrafında dalış yapmak, Uganda'nın (EBB) yağmur ormanlarında bir Goril yürüyüşünün tadını çıkartmak veya Zanzibar'ın (DAR) büyülü Baharat Adaları'nı jet-ski ile gezmek olsun, Afrika âdeta doğada tatil yapanların bir cennetidir. Çeşitliliği ve doğal güzelliği adeta rakipsiz olan bir kıtayı keşfedeceksiniz. Afrika'daki herhangi bir varış yerine uçuşunuzu ayırtın ve Lufthansa ile tatilinizin keyfini çıkarın.

Lufthansa Online Servisi

Uçuş rezervasyonu

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Online rezervasyon değistirme

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Şimdi kolayca online check-in yapın

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Afrika 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Afrika için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.