ABD
uçak bileti

Dünya çapındaki şehirlere ucuz fiyatlı rezervasyon yapın!

Flights

Travel with children

 

ABD uçak bileti

Eğer avrupa‘ya, asya‘ya, afrika‘ya veya amerika‘ya seyahat etmek istiyor ve ucuz uçak biletleri arıyorsanız, Luftansa sizi hem alışılmış kalitesi ile hayallerinizdeki şehirlere getiriyor hem uçuş mili kazanma fırsatı sunuyor.
Uçmak istediğiniz şehiri seçin.

Image

ABD'ye ucuz uçuşlardan yararlanın


Amerika Birleşik Devletleri'ne uçmak artık çok kolay. Lufthansa sayesinde artık ABD'ye ucuz uçuşlar alıp bu muhteşem ülkenin tüm güzelliklerini tadabilirsiniz. İster başkent Washington'un tarihi yapılarını ziyaret edin, ister Amerika'nın ekonomik merkezi olan New York'da Empire State Building gibi yüzlerce metre yükseklikteki binaları. Eğer sinema hayranıysanız bizimle Los Angeles'e uçun ve Hollywood'u ziyaret edin. Bunlara San Francisco, Miami ve Las Vegas gibi birçok şehiri eklediğimizde ABD'nin nekadar güzel ve yolculuğa değer bir ülke olduğunu kolaylıkla anlayabiliriz.

Lufthansa Economy Class

Ekonomi sınıfı - avantajlarını öğrenin

Büyük boyutlu ve konforlu koltuklar: uzun mesafeli uçuşlarda Ekonomi sınıfı avantajlarını öğrenmek için sanal bir tura çıkın.
Ekonomi sınıfı uçun

Lufthansa Business Class

Salt konfor için Business Class

Varış noktanıza rahatlamış, dinlenmiş ve güvenli ulaşın. Business Class kompartmanımızda sunduğumuz konforu keşfedin.
Business Class Uçun


Lufthansa First Class

First Class - Özel bir atmosferde seyahat

Özel bir atmosferde mükemmel oturma konforu, geniş eğlence programı ve lezzetli yemek servisiyle birinci sınıfın keyfini çıkarın.
First Class Uçun

ABD uçuş rezervasyonunuzu Lufthansa ile yapın

Eğer ABD seyahat etmek istediğiniz şehirler'den biri değilse, Lufthansa ile dünyanin diğer şehirlerine'de uçabilirsiniz. Ister egzotik yerlerin keyfini çıkarın, ister alışveris yapın, yada ailenizi ziyaret edin, Lufthansa sizi hayallerinize kavuşturuyor. Veya bir hafta sonu alışveriş gezisi yapın ya da sadece arkadaşlarınızı ve ailenizi ziyaret edin. Ne kadar bagaj hakkınız olduğunu öğrenin. Şehirler hakkında daha fazla bilgi ve yorum okumak, veya kendi yorumunuzu yazmak için tıklayınız.


* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.