Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Verona

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Verona - informace

Letenky do Verony (VRN) - rezervujte si výhodně letenky směr Verona!

Verona (VRN) - město, které svou krásou očarovalo řadu umělců, místo, kam Shakespeare zasadil příběh Romea a Julie. Verona nyní čeká i na Vás! Využijte výhodné tarify od společnosti Lufthansa a vydejte se za krásami hlavního města italské provincie Verona. Množství architektonických památek (římský amfiteátr, katedrála s Tiziánovým Nanebevzetím, románský kostel San Zeno Maggiore) nedá spát milovníkům romantických zákoutí. Centrum Verony je zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO, ale i okolí města Vás uchvátí. Nedaleko odtud leží např. oblíbené Gardské jezero připomínající fjord. Rezervujte si právě teď Vaši letenku a využijte našich nízkých cen.

počasí in Verona

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Verona na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.