Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Turín

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Turín - informace

Lety Turín (TRN) - rezervujte si výhodné letenky do italského Turína

Využijte našich výhodných tarifů na lety do Turína (TRN). Turín je hlavní město severoitalské provincie Torino a určitě Vám má co nabídnout! Navštivte slavnou katedrálu sv. Jana Křtitele, kde je uchováno tzv. Turínské plátno, do kterého bylo údajně těsně po jeho ukřižování zahaleno tělo Ježíše Krista nebo si prohlédněte Palazzo Reale, které je zařazeno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Příznivci sportu jistě nezapomenou navštívit zápas turínského Juventusu, v jehož dresu ještě nedávno hrál Pavel Nedvěd. Turín také sídlem italské automobilky FIAT. Neváhejte a využijte nabídky letenky do Turína za příznivé ceny od společnosti Lufthansa.

počasí in Turín

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Turín na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.