Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Toronto

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Toronto - informace

Letenky do Toronta (YTO) - cíl výhodných letů. Rezervujte si letenky u společnosti Lufthansa

Využijte našich levných letenek do kanadského Toronta (YTO). Toronto, centrum kanadské ekonomiky, je jedním ze špičkových finančních center světa. V centru města naleznete bývalou největší samostatně stojící stavbu na světě, CN Tower o výšce 553 metrů. Dále se zde nachází mnoho dalších turistických a kulturních pamětihodností, jako například Royal Ontario Museum, Art Gallery of Ontario, Baťa Shoe Museum, Gardiner Museum, Casa Loma, National Ballet of Canada, Ontario Science Centre, Ontario Place, Hockey Hall of Fame (Hokejová Síň Slávy), Black Creek Pioneer Village, Riverdale Farm a Museum of Innuit Art. Torontská zoologická zahrada je jednou z největších na světě. Leťte s Lufthansou do Toronta.

počasí in Toronto

Více celosvětových letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Toronto na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.