Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Tirana

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Tirana - informace

Lety Tirana (TIA) - rezervujte si cenově výhodné letenky a leťte do Tirany.

Využijte naší výhodné nabídky levných letenek a navštivte Tiranu (TIA), hlavní a zároveň největší město Albánie s příjemným středomořským podnebím. Tirana nabízí řadu středověkých památek jako je pomník národního hrdiny Skanderbega, bojovníka proti Osmanům či historickou Edhem Beyovu mešitu ze 17. století. Dále se zde nachází budovy známých italských architektů z doby italské okupace nebo stavby z doby komunistické vlády. Za zmínku stojí bývalé mauzoleum Envera Hodži. Prožijte příjemné chvíle ve městě, které v nejbližší době čekají velké změny. Rezervujte si letenky za výhodné ceny s Lufthansou a navštivte Tiranu.

počasí in Tirana

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Tirana na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.