Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Tel Aviv

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Tel Aviv - informace

Letenky Tel Aviv (TLV) - rezervujte si výhodné letenky a leťte do Tel Avivu

Využijte našich výhodných cen na lety do Tel Avivu (TLV). Tel Aviv je druhým největším městem Izraele a určitě má turistům co nabídnout. Jakožto kosmopolitní středomořské město s velkým cestovním ruchem je označován za "izraelskou Barcelonu" a díky svému kvetoucímu nočnímu životu je zároveň přirovnáván k New Yorku. Tel Aviv je také kulinářským rájem, neboť zdejší italské restaurace byly shledány jako nejlepší mimo Itálii. Kromě toho je část Tel Avivu, zvaná Bílé město, zapsána díky své modernistické architektuře na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Dále zde naleznete mnoho muzeí jako např. Telavivské muzeum umění. Neváhejte využít nabídky za příznivé ceny a leťte do Tel Avivu.

počasí in Tel Aviv

Více celosvětových letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Tel Aviv na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.