Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Stockholm

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Stockholm - informace

Stockholm letecky (STO) - rezervujte si cenově výhodné letenky do Stockholmu

Využijte našich aktuálních výhodných cen letenek do Stockholmu (STO)! Poznejte krásy švédské metropole Stockholm, která je současně největším městem Skandinávie. Nechte se okouzlit jeho jedinečnou polohou na čtrnácti ostrovech mezi jezerem Mälaren a Baltským mořem, projděte se starým městem - Gamla Stan nebo některým z četných parků, prohlédněte si sídlo švédských králů, poznejte místa, na kterých se každoročně uděluje prestižní Nobelova cena. Rezervujte si ještě dnes letenky do Stockholmu u společnosti Lufthansa a využijte našich nízkých cen.

počasí in Stockholm

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Stockholm na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.