Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Soul

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Soul - informace

Letenky směr Soul (SEL) - rezervujte si výhodné lety do Soulu

Využijte naše výhodné tarify a zarezervujte si již dnes výhodné lety do Soulu (SEL). Soul - hlavní město Jižní Koreje je bydlištěm přibližně 10ti milionů obyvatel. Proč jej nenavštívit? Kontinentální podnebí je příznivé po celý rok, město samotné zaujme svou jedinečnou architekturou, která respektuje okolní krajinu. Mezi památky UNESCO je zařazena svatyně královských předků Čongmjo, dalšími zajímavými místy jsou královský palác Kjongbokkung, řada dalších paláců a chrámů z 15. století i městské brány. Na své si přijdou také milovníci kvalitních výstav, divadla či nákupů a dobrého jídla. Soul je velkoměsto se vším všudy, na které nezapomenete. Využijte skvělých cen od Lufthansy a přesvědčete se sami.

počasí in Soul

Více celosvětových letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Soul na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.