Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Sarajevo

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Sarajevo - informace

Letenky Sarajevo (SJJ) - výhodné ceny letenek do bosenského hlavního města Sarajevo

Využijte výhodných tarifů na lety do Sarajeva (SJJ). Sarajevo je hlavním městem Bosny a Hercegoviny a vzhledem ke střídajícím se vládám, díky kterým se střídala i kultura a náboženství, je město bohaté na různé památky, jak muslimské nebo křesťanské, tak i židovské. Navštivte různé mešity, kostely či sarajevské Národní divadlo. Zajímavým je také starobylý Latinský most, kde byl v roce 1914 spáchán atentát na Františka Ferdinanda d'Este. Nemeškejte a kupte si letenky do bosenské metropole Sarajevo od společnosti Lufthansa.

počasí in Sarajevo

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Sarajevo na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.