Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Šanghaj

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Šanghaj - informace

Letenky Šanghaj (SHA) - rezervujte si výhodné letenky do Šanghaje a leťte s Lufthansou!

Využijte výhodných tarifů na lety do Šanghaje (SHA)! Šanghaj je nejlidnatějším městem Číny a od roku 2004 také největším přístavem na světě. Svezte se přímo z letiště rychlovlakem Maglev, který urazí 32 km dlouhou trasu do centra za 8 minut. V centru, které, na rozdíl od jiných čínských měst, neoplývá středověkými památkami, uvidíte spoustu moderní architektury a výškových budov jako např. věž Perlu Orientu či mrakodrap nazývaný Ťin - Mao. Milovníci historie jistě nezapomenou navštívit Šanghajské muzeum, stojící na Náměstí lidu, které oplývá mnoha cennými historickými sbírkami. Leťte objevovat krásy Šanghaje díky výhodným letenkám od společnosti Lufthansa!

počasí in Šanghaj

Více celosvětových letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Šanghaj na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.