Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Lyon

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Lyon - informace

Letenky Lyon (LYS) - rezervujte si levné letenky a leťte do francouzského města Lyon!

Využijte našich výhodných tarifů a leťte do Lyonu (LYS)! Lyon je starobylé francouzské město, které je nyní druhým největším městem Francie. Město, které bylo založeno již Římany, vám může nabídnout mnoho ze své dlouhé historie. Příznivci opery jistě nezapomenou navštívit Ópera national de Lyon. Milovníci historie budou ve svém živlu, neboť v Lyonu se nachází více než dvacet velkých muzeí. Sportovní fandové se zase rádi půjdou podívat na veleúspěšný lyonský fotbalový klub, hrající na Stade Gerland. Neváhejte a rezervujte si letenku do Lyonu u společnosti Lufthansa ještě dnes. Využijte našich výhodných nabídek!

počasí in Lyon

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Lyon na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.