Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Lisabon

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Lisabon - informace

Lety do Lisabonu (LIS) - rezervujte si letenky do Lisabonu za výhodné ceny

Neváhejte a využijte možnosti cenově výhodných letenek. Lisabon (LIS) je nejzápadnějším hlavním městem Evropy. Městem prošli Féničané, Římané, ale i Vizigoti a Vandalové. Významnými obyvateli byli také Maurové. Všechny tyto civilizace zde zanechaly řadu významných památek, mezi které patří zejména katedrála Sé, klášter řádu sv. Jeronýma, Belémská věž (Torre de Belém), kostel sv. Rocha (Igreja de São Roque), zříceniny hradu São Jorge (Castelo de São Jorge), Diamantový dům (Casa dos Bicos), klášter Matky boží, Elevador da Santa Justa a další. To vše uvidíte, pokud si zarezervujete výhodné letenky, a navštívíte Lisabon se společností Lufthansa.

počasí in Lisabon

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Lisabon na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.