Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Janov

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Janov - informace

Letenky Janov (GOA) - rezervujte si výhodné letenky a leťte do Janova

Využijte našich výhodných tarifů a leťte s námi do Janova (GOA). Janov je hlavním městem Ligurie a šestým největším městem Itálie. V roce 2004 se Janov stal hlavním městem evropské kultury a o dva roky později bylo historické centrum Janova zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Není divu, neboť náměstí Piazza de Ferrari či janovská katedrála jsou skutečnými architektonickými skvosty. Ve městě také stojí dům, kde se údajně narodil Kryštof Kolumbus. Za zmínku stojí mnoho paláců nejvýznamnějších rodů, které zde žily v dávných dobách. Neváhejte a leťte objevovat krásy Janova se společností Lufthansa. Rezervujte si letenky nyní!

počasí in Janov

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Janov na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.