Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Hamburk

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Hamburk - informace

Letenky směr Hamburk (HAM) - rezervujte si cenově výhodné letenky a leťte do Hamburku

Využijte našich výhodných tarifů na lety do Hamburku (HAM). Hamburk je druhé největší město Německa, které nabízí mnoho zážitků. Zajděte si na nákup do místních nákupních center se širokou nabídkou produktů z celého světa. Můžete navštívit historickou část hanzovního města, staré sýpky, kanály a příkopy. Odpočinout si můžete v některém z mnoha parků, které jedno z nejzelenějších měst Německa nabízí. Rezervujte si Vaši letenku do Hamburku s leteckou společností Lufthansa ještě dnes a využijte našich nízkých cen.

počasí in Hamburk

Více letů do Německa

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Hamburk na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.