Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Funchal

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Funchal - informace

Letenky Funchal (FNC) - rezervujte si letenky do madeirského Funchalu

Využijte výhodného tarifu na lety do Funchalu (FNC). Funchal je hlavním městem ostrova Madeira, který je pod správou Portugalska. Navštivte tento ostrov, který vám rozhodně má co nabídnout! V městečku Porto Moniz můžete využít služeb mořských lázní či prozkoumat krásy podmořského světa v mořském akváriu umístěném v bývalé pevnosti Sao Joao Batista. Pokud všude ve stáncích se suvenýry uvidíte zboží s tématikou fotbalové superhvězdy Cristiana Ronalda, nesmíte být překvapeni, neboť právě tento fotbalista se narodil ve městě Funchal na Madeiře. Rezervujte si letenku do Funchalu ještě dnes a profitujte z výhodných nabídek společnosti Lufthansa.

počasí in Funchal

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Funchal na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.