Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Florencie

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Florencie - informace

Levné letenky do Florencie (FLR)

Letenky do Florencie (FLR). Florencie je toskánskou metropolí, kdysi byla samostatným městským státem. Pochází odtud mnoho významných umělců jako jsou: Dante Alighieri, Filippo Brunelleschi, Sandro Botticelli nebo Michelangelo Buonarroti. Florencie byla kolébkou renesance a také se zde nachází důležité renesanční památky (např. katedrála Santa Maria de Fiore nebo socha Davida). Po celý rok se zde slaví různé svátky. Toto město stále láká mnoho turistů, kteří obdivují především jeho historické jádro, které bylo roku 1982 zapsáno do Seznamu světového dědictví UNESCO.

počasí in Florencie

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Florencie na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.