Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Drážďany

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Drážďany - informace

Letenky Drážďany (DRS) - rezervujte si Vaše cenově výhodné letenky a leťte do Drážďan

Využijte našich výhodných tarifů na lety do Drážďan (DRS). Drážďany jsou známé především svou novodobou historií. Saské město, které bylo během 2. Světové války téměř vymazáno z mapy Evropy, Vás překvapí svou dnešní podobou. Navštivte kouzelné paláce, proslulou galerii Zwingeru či Brühlské terasy. Glockenpavillon ve Zwingeru návštěvníkům nabízí unikátní sbírku porcelánu. Obdivovat můžete Divadelní náměstí, slavnou obrazárnu či známou Semperovu operu. Rezervujte si ještě dnes Váš let do Drážďan se společností Lufthansa a využijte tak našich nízkých cen.

počasí in Drážďany

Více letů do Německa

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Drážďany na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.