Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Buenos Aires

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Buenos Aires - informace

Lety do Buenos Aires (BUE) - rezervujte si letenky za výhodné ceny

Výhodná nabídka letenek do Buenos Aires (BUE) s leteckou společností Lufthansa. První zmínky o městě se datují do 16. století, kdy zdejší osadu založili Španělé. Hlavním městem argentinské konfederace se stalo v roce 1826 a hlavním městem Argentiny v roce 1880. Vzhledem ke své poloze je nejdůležitějším argentinským přístavem na pobřeží Atlantského oceánu. Významnou budovou je prezidentský palác Casa Rosada na náměstí Plaza de Mayo. Za shlédnutí stojí Národní shromáždění a Pomník dvou kongresů. Zvláštností je hřbitov Cementario de la Recoleta připomínající miniaturu města. Navštivte Buenos Aires s Lufthansou.

počasí in Buenos Aires

Více celosvětových letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Buenos Aires na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.