Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Brémy

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Brémy - informace

Lety Brémy (BRE) - rezervujte si výhodné letenky od společnosti Lufthansa a leťte do Brém.

Využijte výhodných letenek od společnosti Lufthansa a navštivte Brémy (BRE). Hlavní město severoněmecké spolkové země Svobodné hanzovní město Brémy se známým přístavem Bremerhaven stojí za shlédnutí. Je nejen střediskem obchodu a průmyslu, ale i centrem s bohatou historií. Dokládá to řada kulturních památek jako Dóm Sv. Petra, univerzita, gotická radnice, ale také socha Brémských muzikantů, představující hlavní postavy pohádky bratří Grimmů, které se staly symboly města. Po vyslechnutí známé zvonkohry se můžete osvěžit v jedné z mnoha typických hospůdek. Rezervujte si letenky do Brém za výhodné ceny ještě dnes!

počasí in Brémy

Více letů do Německa

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Brémy na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.