Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Boston

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Boston - informace

Lety Boston (BOS) - rezervujte si levné letenky a leťte do Bostonu.

Využijte našich levných tarifů na lety do Bostonu (BOS). Boston je město, které čeká právě na Vás. Navštivte velké množství muzeí, které tohle město nabízí. Zajděte si na basketbalový zápas, protože Boston je město basketbalu a tým Boston Red Sox patří k nejlepším mužstvům. Pokud se zde rozhodnete studovat, čeká na Vás až sto vysokých škol jako je Bostonská univerzita a mnoho dalších. Prožijte čas v tomto moderním a velmi zajímavém osobitém městě. Zarezervujte si již dnes Váš let do Bostonu s Lufthansou a získejte od nás ty nejnižší ceny.

počasí in Boston

Více celosvětových letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Boston na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.