Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Benátky

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Benátky - informace

Letenky směr Benátky (VCE) - rezervujte si cenově výhodné lety a leťte do Benátek

Využijte našich výhodných tarifů na lety do Benátek (VCE). Navštivte jedno z nejromantičtějších měst v Itálii, proslulé Benátky. Užijte si projížďku po Canal Grande, projeďte se na místní gondole a prohlédněte si město z vodní hladiny. Okouzlí Vás středověký nádech města. Za zmínku stojí kamenný most Ponte di Rialto, nejstarší a turisty nejnavštěvovanější most v Benátkách. Projděte se po náměstí sv. Marka, navštivte zde symbol Benátek baziliku sv. Marka nebo honosný Dóžecí palác v gotickém stylu. Rezervujte si ještě dnes Váš let do Benátek se společností Lufthansa a využijte našich nízkých cen.

počasí in Benátky

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Benátky na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.