Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Barcelona

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Barcelona - informace

Letenky Barcelona (BCN) - kupte si letenky právě teď a leťte do katalánské metropole Barcelona!

Barcelona (BCN): Využijte naší výhodné nabídky na letenky a leťte objevovat krásu tohoto města! Navštivte krásný chrám Sagrada Familia, dílo geniálního architekta Antonia Gaudího. Pro milovníky baroka doporučujeme chrám Santa Maria del Mar. Zajímavým místem je určitě také Námořní muzeum na místě unikátních středověkých loděnic Les Drassanes. Povinností by však mělo být navštívit Mořské akvárium, které skýtá nádherný pohled na podmořský život. Pro milovníky sportu by měla být povinnost navštívit fotbalový svatostánek Nou Camp s kapacitou bezmála 100 000 sedadel. Neváhejte tedy a kupte si letenku do Barcelony od společnosti Lufthansa a profitujte z dobré nabídky.

počasí in Barcelona

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Barcelona na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.