Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Ankara

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Ankara - informace

Turecká Ankara (ANK) - rezervujte si letenky k návštěvě Ankary. Lety za příznivé ceny

Využijte naše cenově výhodné tarify na lety do Ankary (ANK). Ankara je městem, které se svou historií zapsalo do dějin lidstva. Založili ji ve 12. století Frýgové po zániku říše Chetitů, v průběhu věků ji dlouhou dobu ovládali Římané, kteří ji nazývali Angora. Později byla obsazena Turky a po vyhlášení republiky ji Mustafa Kemal Atatürk vyhlásil za hlavní město, ten zde má i známé Atatürkovo mauzoleum. Vaší pozornost si při návštěvě Ankary také zaslouží historická pevnost ze 16. století a známé Etnografické muzeum. Navštivte s leteckou společností Lufthansa Ankaru, město se zajímavou historií.

počasí in Ankara

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Ankara na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.