Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Místo odletu a příletu nemůže být stejné. Opravte prosím zadané údaje.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Letenky Praha Amsterodam

Rezervujte a ušetřete - Levné lety s Lufthansou

Celosvětové lety

Amsterodam - informace

Lety do Amsterdamu (AMS) - rezervujte si letenky za výhodné ceny a leťte do Amsterdamu. Amsterdam letecky

Využijte výhodné tarify a leťte s Lufthansou do Amsterdamu (AMS). Amsterdam - hlavní město Nizozemska, bylo založeno na bažinatých pozemcích, které již po staletí obyvatelé odvodňují kanály a které se staly pro nizozemskou krajinu typickými. Město se od 14. století zapojilo do obchodu s hanzovními městy a obchod se pozitivně projevil na jeho rozvoji i v dalších letech. Historické centrum Amsterdamu pochází ze 17. století. Návštěvníci zejména vyhledávají známé obrazárny - Rijksmuseum, největší muzeum v Nizozemí a Van Goghovo muzeum. Smutnou válečnou historii připomíná dům, ve kterém psala svůj deník Anna Franková. Rezervujte si své letenky u společnosti Lufthansa a navštivte Amsterdam.

počasí in Amsterodam

Více evropských letů

Lufthansa vám nabízí skvělé lety a atraktivní nabídky. Ať už hledáte levné letenky do Evropy, letenky do Afriky, letenky do Asie nebo letenky do Severní Ameriky, dopravíme vás do vaší vysněné destinace s tradiční kvalitou Lufthansy. Zvolte si jednosměrnou nebo zpáteční letenku, která vždy zahrnuje veškeré poplatky a také hodnotné míle.

Rezervujte si let do Amsterodam na Lufthansa

Přečtěte si tipy a informace o destinacích nebo napište vaše vlastní hodnocení daného města.