Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان ایالات متحده آمریکا

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

پرواز به ایالات متحده آمریکا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

اطلاعات پرواز ایالات متحده آمریکا

رزرو پرواز به آمریکا - خرید بلیط ارزان قیمت به آمریکا

رزرو بلیط به آمریکا. به ایالات متحده آمریکا پرواز کنید. ایالات متحده آمریکا مجموعه متنوعی از فرهنگ ها و رسوم است و هر ایالت آن ویژگی منحصر به فردی دارد.از واشنگتن دی سی، پایتخت سیاسی این کشور حتما دیدن فرمایید. به نیویورک بروید و سفری هوایی با هلیکوپتر بر فراز منهتن داشته باشید. و یا شاید علاقه مندی های شما در جای دیگری است و ترجیح میدهید از کالیفرنیا دیدن کنید و به لس آنجلس و یا سان فرانسیسکو بروید؟ یا بیشتر دوست دارید به نیو انگلند و بوستون، نیو همپشایر، قله های ورمونت یا محل رویدادهای رمان های استفن کینگ بروید؟ دیگر مکان های محبوب در آمریکا عبارتند از: گریس لند، لاس وگاس، نیواورلئان و فلوریدا. پیشنهاد ما به شما یک سفر پر از هیجان با هلی کوپتر به دره گرند کنیون است. همین امروز پرواز خود به آمریکا را رزرو نمایید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به ایالات متحده آمریکا رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به ایالات متحده آمریکا، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.