پرواز
ایالات متحده آمریکا

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

Flights

Travel with children

 

 

 

 

پرواز به ایالات متحده آمریکا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

Image

رزرو پرواز به آمریکا - خرید بلیط ارزان قیمت به آمریکا


رزرو بلیط به آمریکا. به ایالات متحده آمریکا پرواز کنید. ایالات متحده آمریکا مجموعه متنوعی از فرهنگ ها و رسوم است و هر ایالت آن ویژگی منحصر به فردی دارد.از واشنگتن دی سی، پایتخت سیاسی این کشور حتما دیدن فرمایید. به نیویورک بروید و سفری هوایی با هلیکوپتر بر فراز منهتن داشته باشید. و یا شاید علاقه مندی های شما در جای دیگری است و ترجیح میدهید از کالیفرنیا دیدن کنید و به لس آنجلس و یا سان فرانسیسکو بروید؟ یا بیشتر دوست دارید به نیو انگلند و بوستون، نیو همپشایر، قله های ورمونت یا محل رویدادهای رمان های استفن کینگ بروید؟ دیگر مکان های محبوب در آمریکا عبارتند از: گریس لند، لاس وگاس، نیواورلئان و فلوریدا. پیشنهاد ما به شما یک سفر پر از هیجان با هلی کوپتر به دره گرند کنیون است. همین امروز پرواز خود به آمریکا را رزرو نمایید.

Lufthansa Economy Class

مزایای اکونومی کلاس را بشناسید

ابعاد سخاوتمندانه و صندلی های راحت: تور مجازی برای شناخت مزیت های اکونومی کلاس ما در پروازهای بین قاره ای .
با اکونومی کلاس سفر کنید

Lufthansa Business Class

بیزینس کلاس برای آرامش مطلق

با آرامش، امنیت و بدون خستگی به مقصد مورد نظرتان برسید . آرامش و کیفیت را در کابین بیزینس کلاس تجربه کنید .
با بیزینس کلاس پرواز کنید


Lufthansa First Class

فرست کلاس برای داشتن فضایی خصوصی هنگام سفر

لذت بی پایان در کابین فرست کلاس : راحتی کامل در صندلی های مجلل , برنامه های سرگرمی عالی و غذای استثنایی در یک فضای خصوصی .
درجه 1 پرواز کنید

پرواز خود را به ایالات متحده آمریکا با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به ایالات متحده آمریکا ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .


* Economy Class return including taxes, fees and charges