پرواز
بریتانیا - انگلستان

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

Flights

Travel with children

 

 

 

 

پرواز به بریتانیا - انگلستان

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

Image

پرواز به انگلستان - رزرو پروازهای ارزان


رزرو بلیط ارزان قیمت لوفت هانزا به انگلستان برای داشتن تعطیلاتی فراموش نشدنی که هرکسی از آن لذت خواهد برد. از قصر باکینگهام در لندن دیدن کنید و در صورتی که شانس یار شما باشد میتوانید ملکه را نیز ببینید. گالری هنری تیت مدرن در لندن یک شاهکار فرهنگی است که حتما ارزش دیده شدن دارد. برای تمام علاقه مندان به ورزش، سفر به انگلستان بدون دیدار از ورزشگاه اسطوره ای اولدترافورد ورزشگاه خانگی باشگاه فوتبال منچستریونایتد کامل نخواهد شد. همچنان میتوانید از دابلین، شهر دوچرخه ها دیدن کنید. کارخانه مشهور گینس نیز در شهر دابلین قرار دارد. همین الان بلیط خود را با لوفت هانزا رزرو کنید.

Lufthansa Economy Class

مزایای اکونومی کلاس را بشناسید

ابعاد سخاوتمندانه و صندلی های راحت: تور مجازی برای شناخت مزیت های اکونومی کلاس ما در پروازهای بین قاره ای .
با اکونومی کلاس سفر کنید

Lufthansa Business Class

بیزینس کلاس برای آرامش مطلق

با آرامش، امنیت و بدون خستگی به مقصد مورد نظرتان برسید . آرامش و کیفیت را در کابین بیزینس کلاس تجربه کنید .
با بیزینس کلاس پرواز کنید


Lufthansa First Class

فرست کلاس برای داشتن فضایی خصوصی هنگام سفر

لذت بی پایان در کابین فرست کلاس : راحتی کامل در صندلی های مجلل , برنامه های سرگرمی عالی و غذای استثنایی در یک فضای خصوصی .
درجه 1 پرواز کنید

پرواز خود را به بریتانیا - انگلستان با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به بریتانیا - انگلستان ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .


* Economy Class return including taxes, fees and charges