• Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

بریتانیا - انگلستان پرواز ارزان

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

Lufthansa

پرواز به بریتانیا - انگلستان

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

پرواز به انگلستان - رزرو پروازهای ارزان

رزرو بلیط ارزان قیمت لوفت هانزا به انگلستان برای داشتن تعطیلاتی فراموش نشدنی که هرکسی از آن لذت خواهد برد. از قصر باکینگهام در لندن دیدن کنید و در صورتی که شانس یار شما باشد میتوانید ملکه را نیز ببینید. گالری هنری تیت مدرن در لندن یک شاهکار فرهنگی است که حتما ارزش دیده شدن دارد. برای تمام علاقه مندان به ورزش، سفر به انگلستان بدون دیدار از ورزشگاه اسطوره ای اولدترافورد ورزشگاه خانگی باشگاه فوتبال منچستریونایتد کامل نخواهد شد. همچنان میتوانید از دابلین، شهر دوچرخه ها دیدن کنید. کارخانه مشهور گینس نیز در شهر دابلین قرار دارد. همین الان بلیط خود را با لوفت هانزا رزرو کنید.

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به بریتانیا - انگلستان رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به بریتانیا - انگلستان، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.