Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان آمریکای جنوبی

از قیمتهای مناسب پروازهای لوفت هانزا لذت ببرید

اطلاعات پرواز آمریکای جنوبی

پروازهای ارزان به آمریکای جنوبی

نرخ های ویژه لوفت هانزا برای هرکس که قصد سفر به آمریکای جنوبی را دارد مناسب است. از نرخ های ویژه لوفت هانزا به آمریکای جنوبی بهره مند شوید. در آمریکای جنوبی متناسب با هر نوع سلیقه و بودجه، جذابیت های ویژه ای وجود دارد. چرا در زمان برگزاری المپیک تابستانی 2016 در برزیل از از ساحل کاپاچابانا در ریودوژانیرو دیدن نمیکنید؟ زندگی شبانه پرهیاهو در بوینس آیرس در آرژانتین را تجربه کنید و یا در معماری شگفت آور ماچو پیچو در پرو غوطه ور شوید. با نرخ های استثنایی لوفت هانزا پرواز خود به آمریکای جنوبی را با قیمت باورنکردنی خریداری کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به آمریکای جنوبی رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به آمریکای جنوبی، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.