پرواز آمریکای جنوبی

image

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین پرواز به مقاصد بسیاری در آمریکای جنوبی : . با لوفت هانزا برای دیدن زیباترین شهرها یا برای ملاقات با دوستان و آشنایان خود سفرکنید . برای آسایش شما در طول پرواز با ما، تمام سرویس های زیر در بلیط شما گنجانده میشود : هزینه پرواز با احتساب مالیات و عوارض، بار مسافرتی رایگان، خوراکی و نوشیدنی .

Flights

Search with more options

Travel with children

 

Image

پروازهای ارزان به آمریکای جنوبی


نرخ های ویژه لوفت هانزا برای هرکس که قصد سفر به آمریکای جنوبی را دارد مناسب است. از نرخ های ویژه لوفت هانزا به آمریکای جنوبی بهره مند شوید. در آمریکای جنوبی متناسب با هر نوع سلیقه و بودجه، جذابیت های ویژه ای وجود دارد. چرا در زمان برگزاری المپیک تابستانی 2016 در برزیل از از ساحل کاپاچابانا در ریودوژانیرو دیدن نمیکنید؟ زندگی شبانه پرهیاهو در بوینس آیرس در آرژانتین را تجربه کنید و یا در معماری شگفت آور ماچو پیچو در پرو غوطه ور شوید. با نرخ های استثنایی لوفت هانزا پرواز خود به آمریکای جنوبی را با قیمت باورنکردنی خریداری کنید.

پرواز به آمریکای جنوبی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

Lufthansa Economy Class

مزایای اکونومی کلاس را بشناسید

ابعاد سخاوتمندانه و صندلی های راحت: تور مجازی برای شناخت مزیت های اکونومی کلاس ما در پروازهای بین قاره ای .
با اکونومی کلاس سفر کنید

Lufthansa Business Class

بیزینس کلاس برای آرامش مطلق

با آرامش، امنیت و بدون خستگی به مقصد مورد نظرتان برسید . آرامش و کیفیت را در کابین بیزینس کلاس تجربه کنید .
با بیزینس کلاس پرواز کنید


Lufthansa First Class

فرست کلاس برای داشتن فضایی خصوصی هنگام سفر

لذت بی پایان در کابین فرست کلاس : راحتی کامل در صندلی های مجلل , برنامه های سرگرمی عالی و غذای استثنایی در یک فضای خصوصی .
درجه 1 پرواز کنید

پرواز خود را به آمریکای جنوبی با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به آمریکای جنوبی ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .


* Economy Class return including taxes, fees and charges