• Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

ایتالیا پرواز ارزان

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

Lufthansa

پرواز به ایتالیا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

رزرو بلیط ارزان به ایتالیا

آیا علاقه مند به خوردن پیتزای تازه و تیرامیسوی خانگی هستید؟ اگر جواب شما مثبت است، پرواز لوفت هانزا به ایتالیا را با قیمت مناسب رزرو و از این کشور شگفت آور دیدین کنید. در این کشور هر تکه سنگ تاریخ پرباری را به یدک میکشد. از رم باستانی دیدن کنید و بقایای امپراطوری روم را اکتشاف نمایید. میتوانید برای خرید به پایتخت مد و فشن دنیا یعنی شهر میلان سفری داشته باشید. غذا دادن به کبوترها در میدان سن مارکو در ونیز را از دست ندهید . خرید مصنوعات شیشه ای وقایق سواری با گوندولا در غروب آفتاب نیز از دیگر جاذبه های این شهر میباشند.

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به ایتالیا رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به ایتالیا، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.