Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان ایتالیا

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

پرواز به ایتالیا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

اطلاعات پرواز ایتالیا

رزرو بلیط ارزان به ایتالیا

آیا علاقه مند به خوردن پیتزای تازه و تیرامیسوی خانگی هستید؟ اگر جواب شما مثبت است، پرواز لوفت هانزا به ایتالیا را با قیمت مناسب رزرو و از این کشور شگفت آور دیدین کنید. در این کشور هر تکه سنگ تاریخ پرباری را به یدک میکشد. از رم باستانی دیدن کنید و بقایای امپراطوری روم را اکتشاف نمایید. میتوانید برای خرید به پایتخت مد و فشن دنیا یعنی شهر میلان سفری داشته باشید. غذا دادن به کبوترها در میدان سن مارکو در ونیز را از دست ندهید . خرید مصنوعات شیشه ای وقایق سواری با گوندولا در غروب آفتاب نیز از دیگر جاذبه های این شهر میباشند.

با لوفت هانزا پرواز خود را به ایتالیا رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به ایتالیا، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.