پرواز
ایتالیا

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

Flights

Travel with children

 

 

 

 

پرواز به ایتالیا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

Image

رزرو بلیط ارزان به ایتالیا


آیا علاقه مند به خوردن پیتزای تازه و تیرامیسوی خانگی هستید؟ اگر جواب شما مثبت است، پرواز لوفت هانزا به ایتالیا را با قیمت مناسب رزرو و از این کشور شگفت آور دیدین کنید. در این کشور هر تکه سنگ تاریخ پرباری را به یدک میکشد. از رم باستانی دیدن کنید و بقایای امپراطوری روم را اکتشاف نمایید. میتوانید برای خرید به پایتخت مد و فشن دنیا یعنی شهر میلان سفری داشته باشید. غذا دادن به کبوترها در میدان سن مارکو در ونیز را از دست ندهید . خرید مصنوعات شیشه ای وقایق سواری با گوندولا در غروب آفتاب نیز از دیگر جاذبه های این شهر میباشند.

Lufthansa Economy Class

مزایای اکونومی کلاس را بشناسید

ابعاد سخاوتمندانه و صندلی های راحت: تور مجازی برای شناخت مزیت های اکونومی کلاس ما در پروازهای بین قاره ای .
با اکونومی کلاس سفر کنید

Lufthansa Business Class

بیزینس کلاس برای آرامش مطلق

با آرامش، امنیت و بدون خستگی به مقصد مورد نظرتان برسید . آرامش و کیفیت را در کابین بیزینس کلاس تجربه کنید .
با بیزینس کلاس پرواز کنید


Lufthansa First Class

فرست کلاس برای داشتن فضایی خصوصی هنگام سفر

لذت بی پایان در کابین فرست کلاس : راحتی کامل در صندلی های مجلل , برنامه های سرگرمی عالی و غذای استثنایی در یک فضای خصوصی .
درجه 1 پرواز کنید

پرواز خود را به ایتالیا با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به ایتالیا ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .


* Economy Class return including taxes, fees and charges