پرواز
فرانسه

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

Flights

Travel with children

 

 

 

 

پرواز به فرانسه

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

Image

پروازهای ارزان به فرانسه


فرانسه کشوری با جذابیت های فراوان میباشد. در بالای لیست مکان های پربازدید در این کشور، شهر پاریس قرار دارد.در خیابان لوکس شامپس الیزه قدم بزنید و از آرک دتریومپف که توسط ناپلئون و برای یادبود جنگ ساخته شده است دیدن کنید.برای دوست داران هنر بازدید از موزه های ارسی و لوور که محل نگهداری از نفیس ترین کلکسیون های دنیا هستند بهترین گزینه برای سیاحتی یک روزه است. به جز پاریس، سیاحت در بوردو که به خاطر تاکستان ها و آب و هوای بی نظیرش مشهور شده است نیز ارزشمند است. هر زمان که تصمیم به رفتن به فرانسه گرفتید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد: پرواز خود را همین امروز با لوفت هانزا رزرو نمایید و از نرخ های ویژه ما بیشترین بهره را ببرید.

Lufthansa Economy Class

مزایای اکونومی کلاس را بشناسید

ابعاد سخاوتمندانه و صندلی های راحت: تور مجازی برای شناخت مزیت های اکونومی کلاس ما در پروازهای بین قاره ای .
با اکونومی کلاس سفر کنید

Lufthansa Business Class

بیزینس کلاس برای آرامش مطلق

با آرامش، امنیت و بدون خستگی به مقصد مورد نظرتان برسید . آرامش و کیفیت را در کابین بیزینس کلاس تجربه کنید .
با بیزینس کلاس پرواز کنید


Lufthansa First Class

فرست کلاس برای داشتن فضایی خصوصی هنگام سفر

لذت بی پایان در کابین فرست کلاس : راحتی کامل در صندلی های مجلل , برنامه های سرگرمی عالی و غذای استثنایی در یک فضای خصوصی .
درجه 1 پرواز کنید

پرواز خود را به فرانسه با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به فرانسه ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .


* Economy Class return including taxes, fees and charges