Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان فرانسه

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

پرواز به فرانسه

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

اطلاعات پرواز فرانسه

پروازهای ارزان به فرانسه

فرانسه کشوری با جذابیت های فراوان میباشد. در بالای لیست مکان های پربازدید در این کشور، شهر پاریس قرار دارد.در خیابان لوکس شامپس الیزه قدم بزنید و از آرک دتریومپف که توسط ناپلئون و برای یادبود جنگ ساخته شده است دیدن کنید.برای دوست داران هنر بازدید از موزه های ارسی و لوور که محل نگهداری از نفیس ترین کلکسیون های دنیا هستند بهترین گزینه برای سیاحتی یک روزه است. به جز پاریس، سیاحت در بوردو که به خاطر تاکستان ها و آب و هوای بی نظیرش مشهور شده است نیز ارزشمند است. هر زمان که تصمیم به رفتن به فرانسه گرفتید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد: پرواز خود را همین امروز با لوفت هانزا رزرو نمایید و از نرخ های ویژه ما بیشترین بهره را ببرید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به فرانسه رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به فرانسه، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.