Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان شرق اروپا

از قیمتهای مناسب پروازهای لوفت هانزا لذت ببرید

اطلاعات پرواز شرق اروپا

پرواز به شرق اروپا با لوفت هانزا

شرق اروپا در حال رشد و توسعه است. قیمت های مناسب، خدمات باکیفیت و نزدیکی به سایر کشورهای اروپایی این منطقه دست نیافتنی را به مقصد پرطرفداری برای دوست داران سفرهای پرهیجان، مسافران فرهنگی، جوانان و مسافران کم بودجه تبدیل کرده است. سفر خود را با لوفت هانزا رزرو کنید و از رومانی، بلغارستان، صربستان یا کرواسی-جدیدترین عضو اتحادیه اروپا- دیدن کنید.قیمت های مناسب ما این امکان را به شما خواهد داد که این فرهنگ متمایز را کشف کرده و به مردم و تاریخ این کشور علاقه مند شوید. همین امروز رزرو کنید و از قیمت های باورنکردنی ما بهره مند شوید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به شرق اروپا رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به شرق اروپا، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.