پرواز شرق اروپا

image

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین پرواز به مقاصد بسیاری در شرق اروپا : . با لوفت هانزا برای دیدن زیباترین شهرها یا برای ملاقات با دوستان و آشنایان خود سفرکنید . برای آسایش شما در طول پرواز با ما، تمام سرویس های زیر در بلیط شما گنجانده میشود : هزینه پرواز با احتساب مالیات و عوارض، بار مسافرتی رایگان، خوراکی و نوشیدنی .

Flights

Search with more options

Travel with children

 

Image

پرواز به شرق اروپا با لوفت هانزا


شرق اروپا در حال رشد و توسعه است. قیمت های مناسب، خدمات باکیفیت و نزدیکی به سایر کشورهای اروپایی این منطقه دست نیافتنی را به مقصد پرطرفداری برای دوست داران سفرهای پرهیجان، مسافران فرهنگی، جوانان و مسافران کم بودجه تبدیل کرده است. سفر خود را با لوفت هانزا رزرو کنید و از رومانی، بلغارستان، صربستان یا کرواسی-جدیدترین عضو اتحادیه اروپا- دیدن کنید.قیمت های مناسب ما این امکان را به شما خواهد داد که این فرهنگ متمایز را کشف کرده و به مردم و تاریخ این کشور علاقه مند شوید. همین امروز رزرو کنید و از قیمت های باورنکردنی ما بهره مند شوید.

پرواز به شرق اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

Lufthansa Economy Class

مزایای اکونومی کلاس را بشناسید

ابعاد سخاوتمندانه و صندلی های راحت: تور مجازی برای شناخت مزیت های اکونومی کلاس ما در پروازهای بین قاره ای .
با اکونومی کلاس سفر کنید

Lufthansa Business Class

بیزینس کلاس برای آرامش مطلق

با آرامش، امنیت و بدون خستگی به مقصد مورد نظرتان برسید . آرامش و کیفیت را در کابین بیزینس کلاس تجربه کنید .
با بیزینس کلاس پرواز کنید


Lufthansa First Class

فرست کلاس برای داشتن فضایی خصوصی هنگام سفر

لذت بی پایان در کابین فرست کلاس : راحتی کامل در صندلی های مجلل , برنامه های سرگرمی عالی و غذای استثنایی در یک فضای خصوصی .
درجه 1 پرواز کنید

پرواز خود را به شرق اروپا با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به شرق اروپا ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .


* Economy Class return including taxes, fees and charges