پرواز
کانادا

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

Flights

Travel with children

 

 

 

 

پرواز به کانادا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

Image

پروازهای کانادا، رزرو بلیط ارزان به کانادا


از نرخ های مخصوص ما به شهرهای مختلف کانادا لذت ببرید. کانادا دارای تنوع فرهنگی و انسانی فراوانی است که از منظر تاریخی نیز بسیار غنی میباشد. تمام شهرهای بزرگ کانادا برای تمامی سنین و در تمامی فصول سال جذابیت های فراوانی خواهند داشت. آیا از گردش در طبیعت لذت میبرید؟ از پارک زیبای استنلی در ونکوور دیدن کنید که یکی از زیباترین گردشگاه های طبیعی در جهان است. آیا تا به حال چیزی از موزه های زنده شنیده اید؟پارک فورت ادمونتون در آلبرتا با معماری و طراحی قرن هجدهم بدون شک اوقات فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد. آیا به نمایش ها و برنامه های کلاسیک علاقه مند هستید؟ بدون فوت وقت از سالن سلطنتی باله وینیپگ در مانیتوبا دیدن کنید. هرکجا که کنجکاو رفتن به آن هستید، لوفت هانزا شما را همراهی خواهد کرد.

Lufthansa Economy Class

مزایای اکونومی کلاس را بشناسید

ابعاد سخاوتمندانه و صندلی های راحت: تور مجازی برای شناخت مزیت های اکونومی کلاس ما در پروازهای بین قاره ای .
با اکونومی کلاس سفر کنید

Lufthansa Business Class

بیزینس کلاس برای آرامش مطلق

با آرامش، امنیت و بدون خستگی به مقصد مورد نظرتان برسید . آرامش و کیفیت را در کابین بیزینس کلاس تجربه کنید .
با بیزینس کلاس پرواز کنید


Lufthansa First Class

فرست کلاس برای داشتن فضایی خصوصی هنگام سفر

لذت بی پایان در کابین فرست کلاس : راحتی کامل در صندلی های مجلل , برنامه های سرگرمی عالی و غذای استثنایی در یک فضای خصوصی .
درجه 1 پرواز کنید

پرواز خود را به کانادا با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به کانادا ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .


* Economy Class return including taxes, fees and charges