Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان کانادا

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

پرواز به کانادا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

اطلاعات پرواز کانادا

پروازهای کانادا، رزرو بلیط ارزان به کانادا

از نرخ های مخصوص ما به شهرهای مختلف کانادا لذت ببرید. کانادا دارای تنوع فرهنگی و انسانی فراوانی است که از منظر تاریخی نیز بسیار غنی میباشد. تمام شهرهای بزرگ کانادا برای تمامی سنین و در تمامی فصول سال جذابیت های فراوانی خواهند داشت. آیا از گردش در طبیعت لذت میبرید؟ از پارک زیبای استنلی در ونکوور دیدن کنید که یکی از زیباترین گردشگاه های طبیعی در جهان است. آیا تا به حال چیزی از موزه های زنده شنیده اید؟پارک فورت ادمونتون در آلبرتا با معماری و طراحی قرن هجدهم بدون شک اوقات فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد. آیا به نمایش ها و برنامه های کلاسیک علاقه مند هستید؟ بدون فوت وقت از سالن سلطنتی باله وینیپگ در مانیتوبا دیدن کنید. هرکجا که کنجکاو رفتن به آن هستید، لوفت هانزا شما را همراهی خواهد کرد.

با لوفت هانزا پرواز خود را به کانادا رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به کانادا، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.