• Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان کانادا

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

Lufthansa

پرواز به کانادا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

پروازهای کانادا، رزرو بلیط ارزان به کانادا

از نرخ های مخصوص ما به شهرهای مختلف کانادا لذت ببرید. کانادا دارای تنوع فرهنگی و انسانی فراوانی است که از منظر تاریخی نیز بسیار غنی میباشد. تمام شهرهای بزرگ کانادا برای تمامی سنین و در تمامی فصول سال جذابیت های فراوانی خواهند داشت. آیا از گردش در طبیعت لذت میبرید؟ از پارک زیبای استنلی در ونکوور دیدن کنید که یکی از زیباترین گردشگاه های طبیعی در جهان است. آیا تا به حال چیزی از موزه های زنده شنیده اید؟پارک فورت ادمونتون در آلبرتا با معماری و طراحی قرن هجدهم بدون شک اوقات فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد. آیا به نمایش ها و برنامه های کلاسیک علاقه مند هستید؟ بدون فوت وقت از سالن سلطنتی باله وینیپگ در مانیتوبا دیدن کنید. هرکجا که کنجکاو رفتن به آن هستید، لوفت هانزا شما را همراهی خواهد کرد.

خدمات آنلاین لوفت هانزا

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به کانادا رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به کانادا، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.