Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان اتریش

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

پرواز به اتریش

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

اطلاعات پرواز اتریش

رزرو پرواز ارزان قیمت به اتریش

نرخ های ویژه به اتریش هم اکنون در تمام پروازهای لوفت هانزا. شهر وین به عنوان پایتخت اتریش مکان شگفت انگیزی برای گذراندن تعطیلات میباشد. با وجود موزه هنرهای مدرن که آثاری از پیکاسو و ریشتر را نمایش میدهد و همینطور موزه تاریخ طبیعی، انتخاب های فرهنگی متنوعی پیش روی شما قرار داده شده است. در قلعه عظیم شون برون که در سال 1500 میلادی ساخته شده است و در باغ های زیبای آن قدم بزنید. اگر به خارج از شهر وین سری بزنید، میتوانید از قلعه ها و تاکستان های واقع در منطقه واخاو در حاشیه رود دانوب دیدن کنید. همینطور دیدار از شهرهای باستانی ملک و کرمس نیز خالی از لطف نیست. قصد انجام دادن هرکاری را که دارید، نرخ های ارزان قیمت لوفت هانزا همیشه در دسترس شما میباشد.

با لوفت هانزا پرواز خود را به اتریش رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به اتریش، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.