Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان اتریش

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

پرواز به اتریش

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

رزرو پرواز ارزان قیمت به اتریش

نرخ های ویژه به اتریش هم اکنون در تمام پروازهای لوفت هانزا. شهر وین به عنوان پایتخت اتریش مکان شگفت انگیزی برای گذراندن تعطیلات میباشد. با وجود موزه هنرهای مدرن که آثاری از پیکاسو و ریشتر را نمایش میدهد و همینطور موزه تاریخ طبیعی، انتخاب های فرهنگی متنوعی پیش روی شما قرار داده شده است. در قلعه عظیم شون برون که در سال 1500 میلادی ساخته شده است و در باغ های زیبای آن قدم بزنید. اگر به خارج از شهر وین سری بزنید، میتوانید از قلعه ها و تاکستان های واقع در منطقه واخاو در حاشیه رود دانوب دیدن کنید. همینطور دیدار از شهرهای باستانی ملک و کرمس نیز خالی از لطف نیست. قصد انجام دادن هرکاری را که دارید، نرخ های ارزان قیمت لوفت هانزا همیشه در دسترس شما میباشد.

با لوفت هانزا پرواز خود را به اتریش رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به اتریش، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.