پرواز
اتریش

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

Flights

Travel with children

 

 

 

 

پرواز به اتریش

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

Image

رزرو پرواز ارزان قیمت به اتریش


نرخ های ویژه به اتریش هم اکنون در تمام پروازهای لوفت هانزا. شهر وین به عنوان پایتخت اتریش مکان شگفت انگیزی برای گذراندن تعطیلات میباشد. با وجود موزه هنرهای مدرن که آثاری از پیکاسو و ریشتر را نمایش میدهد و همینطور موزه تاریخ طبیعی، انتخاب های فرهنگی متنوعی پیش روی شما قرار داده شده است. در قلعه عظیم شون برون که در سال 1500 میلادی ساخته شده است و در باغ های زیبای آن قدم بزنید. اگر به خارج از شهر وین سری بزنید، میتوانید از قلعه ها و تاکستان های واقع در منطقه واخاو در حاشیه رود دانوب دیدن کنید. همینطور دیدار از شهرهای باستانی ملک و کرمس نیز خالی از لطف نیست. قصد انجام دادن هرکاری را که دارید، نرخ های ارزان قیمت لوفت هانزا همیشه در دسترس شما میباشد.

Lufthansa Economy Class

مزایای اکونومی کلاس را بشناسید

ابعاد سخاوتمندانه و صندلی های راحت: تور مجازی برای شناخت مزیت های اکونومی کلاس ما در پروازهای بین قاره ای .
با اکونومی کلاس سفر کنید

Lufthansa Business Class

بیزینس کلاس برای آرامش مطلق

با آرامش، امنیت و بدون خستگی به مقصد مورد نظرتان برسید . آرامش و کیفیت را در کابین بیزینس کلاس تجربه کنید .
با بیزینس کلاس پرواز کنید


Lufthansa First Class

فرست کلاس برای داشتن فضایی خصوصی هنگام سفر

لذت بی پایان در کابین فرست کلاس : راحتی کامل در صندلی های مجلل , برنامه های سرگرمی عالی و غذای استثنایی در یک فضای خصوصی .
درجه 1 پرواز کنید

پرواز خود را به اتریش با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به اتریش ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .


* Economy Class return including taxes, fees and charges