Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان آسیا

از قیمتهای مناسب پروازهای لوفت هانزا لذت ببرید

اطلاعات پرواز آسیا

قیمت های مناسب پرواز به آسیا

اگر قصد دیدار با اعضای خانواده را دارید، قصد مهاجرت شغلی دارید و یا برای اولین بار سفری تفریحی را تجربه میکنید، آسیا برای تمام بازدیدکنندگان جذابیت مسحورکننده ای دارد. تنوع غذایی، تنوع آب و هوایی و فرهنگی وجه متمایزکننده این قاره میباشد. جذابیت های سفر به آسیا پاسخگوی تمام سلیقه ها میباشد: از رستوران های مخصوص سرو نودل در ژاپن، باربکیو و کیمچی تازه در کره، معابد بودایی و تعطیلات کنار دریا در تایلند، غذاهای خوشمزه خیابانی و طلا و جواهرات جادویی در هند تا غذاهای مخصوص به هر استان در چین. پرواز پرخاطره ای را با لوفت هانزا رزرو کنید و از نرخ های ویژه ما بهره مند شوید. با لوفت هانزا- نامی که برای دهه های متوالی مورد اعتماد مسافران بوده است- همراه شوید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به آسیا رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به آسیا، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.