پرواز آسیا

image

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین پرواز به مقاصد بسیاری در آسیا : . با لوفت هانزا برای دیدن زیباترین شهرها یا برای ملاقات با دوستان و آشنایان خود سفرکنید . برای آسایش شما در طول پرواز با ما، تمام سرویس های زیر در بلیط شما گنجانده میشود : هزینه پرواز با احتساب مالیات و عوارض، بار مسافرتی رایگان، خوراکی و نوشیدنی .

Flights

Search with more options

Travel with children

 

Image

قیمت های مناسب پرواز به آسیا


اگر قصد دیدار با اعضای خانواده را دارید، قصد مهاجرت شغلی دارید و یا برای اولین بار سفری تفریحی را تجربه میکنید، آسیا برای تمام بازدیدکنندگان جذابیت مسحورکننده ای دارد. تنوع غذایی، تنوع آب و هوایی و فرهنگی وجه متمایزکننده این قاره میباشد. جذابیت های سفر به آسیا پاسخگوی تمام سلیقه ها میباشد: از رستوران های مخصوص سرو نودل در ژاپن، باربکیو و کیمچی تازه در کره، معابد بودایی و تعطیلات کنار دریا در تایلند، غذاهای خوشمزه خیابانی و طلا و جواهرات جادویی در هند تا غذاهای مخصوص به هر استان در چین. پرواز پرخاطره ای را با لوفت هانزا رزرو کنید و از نرخ های ویژه ما بهره مند شوید. با لوفت هانزا- نامی که برای دهه های متوالی مورد اعتماد مسافران بوده است- همراه شوید.

پرواز به آسیا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

Lufthansa Economy Class

مزایای اکونومی کلاس را بشناسید

ابعاد سخاوتمندانه و صندلی های راحت: تور مجازی برای شناخت مزیت های اکونومی کلاس ما در پروازهای بین قاره ای .
با اکونومی کلاس سفر کنید

Lufthansa Business Class

بیزینس کلاس برای آرامش مطلق

با آرامش، امنیت و بدون خستگی به مقصد مورد نظرتان برسید . آرامش و کیفیت را در کابین بیزینس کلاس تجربه کنید .
با بیزینس کلاس پرواز کنید


Lufthansa First Class

فرست کلاس برای داشتن فضایی خصوصی هنگام سفر

لذت بی پایان در کابین فرست کلاس : راحتی کامل در صندلی های مجلل , برنامه های سرگرمی عالی و غذای استثنایی در یک فضای خصوصی .
درجه 1 پرواز کنید

پرواز خود را به آسیا با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به آسیا ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .


* Economy Class return including taxes, fees and charges