טיסות אוסטריה

הזמינו עכשיו טיסות לופטהנזה במחירים אטרקטיביים

תל אביב - וינה
מ $ 303*אוסטריה טיסות נוספות ל

לופטהנזה מציעה טיסות זולות בעולם - אתה יכול לטוס ישירות או באמצעות (FRA) ו- (MUC) לאירופה, אסיה או אמריקה. אנחנו נטיס אותך ליעד שלך ואת איכות ופטהנזה הרגילה. חפש עכשיו הטיסה הבאה שלך מההצעות הטובות ביותר שלנו מ. טיסות זולות ספר ונסיעות ברחבי העולם. אנחנו נהפוך את הטיול שלכם לחוויה בלתי נשכחת. בין אם זו נסיעה ברגע אחרון או טיסה ספונטנית כבר לא רוצה לתכנן מראש: מצא את העסקה הטובה ביותר הטיסה.

הזמינו טיסות לאוסטריה עם לופטהנזה

אוסטריה היא ארץ בעלת ניגודים רבים, מהרי האלפים הגבוהים, אל השדות הירוקים אשר בעמק הדנובה. ארץ יפייפייה זו ידועה גם בשל המבנים ההיסטוריים העתיקים שבה, מוזיאונים מרשימים, גלריות שונות ואטרקציות מוסיקליות רבות. תוכלו לבקר בבירתה ווינה שבה תוכלו לבקר בבניין האופרה וארמון המלוכה, או אולי להגיע לזלצבורג עיר הולדתו של מוצרט ולבקר בכנסיות המדהימות מתקופת הבארוק. חובבי ספורט החורף יוכלו לבלות באתרי הסקי הידועים אשר באלפים האוסטריים. גלו את אוסטריה היפייפייה עם לופטהנזה! הזמינו טיסות ישירות מתל אביב לאחת מערי אוסטריה ותהנו מטיסה נעימה וחופשה באחת הארצות הקלאסיות באירופה

השירות המקוון של לופטהנזה

Booking on hold

From now on you can reserve the flight you want with a price guarantee - and pay for it 48 hours later.

Flight rebooking

From now on, if you have booked your ticket via lufthansa.com, you can change that booking online up to 1 hour before departure.

Online check-in with seat selection

Check in comfortable online, choose your seat and print your boarding pass - from 23 hours before departure.

הזמן טיסה לאוסטריה עם לופטהנזה

אם חופשה מרגיעה, עיר הפסקה או טיול קצר, עסקים או הנאה: הזמן טיסה לאוסטריה זולה עם לופטהנזה ולטוס ישירות או דרך רכזות פרנקפורט ומינכן, או עם אחד השותפים שלנו ולגלות יעדים המרגשים ביותר בעולם. האם אתה רוצה לקדם מידע נוסף? כאן תוכל למצוא "וידאו, הבהרה, לנסוע מידע וביקורות קטעי וידאו, מדגיש, לנסוע מידע וביקורות על היעדים שלנו. תן לעצמך להיות בהשראתנו.