Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران واشنگتن

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز واشنگتن

پروازهای ارزان تهران واشنگتن

از نرخ های ویژه ی لوفت هانزا بهره مند شوید و با آسایش و اطمینان خاطر از تهران به واشنگتن سفر کنید. هیچ سفری به واشنگتن کامل نخواهد بود مگر از تمام جاذبه های تاریخی و سیاسی این شهر که در تمام نقاط آن پراکنده شده است بازدید کرده باشید. طبیعتا دیدار از کاخ سفید برای هر کسی در اولویت خواهد بود اما دیدار از بنای یادبود واشنگتن، ساختمان کنگره و یا باغ وحش ملی واشنگتن نیز خالی از لطف نخواهد بود. هر تفریحی را که در واشنگتن انتخاب کردید در پایان حتما کمی وقت صرف بازدید از نمایش های متنوع ارائه شده در مرکز کندی نمایید. همین امروز پرواز ارزان از تهران به واشنگتن را رزرو کنید

آب و هوا in واشنگتن

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به واشنگتن رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به واشنگتن، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.