• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران وین

الكتاب الآن رخيصة في لوفتهانزا

Lufthansa

وین Information

پروازهای ارزان تهران وین - لوفت هانزا

از پروازهای ارزان قیمت هواپیمایی لوفت هانزا از تهران به وین بیشترین بهره را ببرید. وین از مهمترین قطب های موسیقی و همینطور از اصلی ترین پایگاه های هنری دنیا میباشد. در جذابیت های هنری این شهر غوطه ور شوید و از موزه های تاریخ هنر و لئوپولد که میزبان برخی از نفیس ترین مجموعه های هنری جهان است دیدن نمایید. از قلعه زیبای شون برون دیدن کنید و از معماری زیبای آن لذت ببرید. این عمارت در میان باغ های زیبایی احاطه شده است که در کنار یک باغ وحش قرار دارد. میتوانید با قدم زدن و گشت و گذار در این باغ ها اوقات خوشی را سپری نمایید.به رستوران های این شهر از جمله رستوران مشهور اشتایررک بروید و از غذاهای سنتی شهر وین لذت ببرید. تمامی اینها با یک پرواز لوفت هانزا به وین امکان پذیر میباشد.

آب و هوا in وین

 • آب و هوا امروز
  امروز
  13°C
  /
  10°C
 • سه شنبه
  آب و هوا سه شنبه
  12°C
  /
  10°C
 • چهار شنبه
  آب و هوا چهار شنبه
  13°C
  /
  8°C
 • پنج شنبه
  آب و هوا پنج شنبه
  10°C
  /
  6°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

الآن يمكنك حجز رحلة المطلوب مع ضمان السعر - وادفع لاحقا 48 ساعة.

من الآن فصاعدا التذاكر التي تم حجزها على lufthansa.com، إذا لزم الأمر ما يصل إلى 1 ساعة قبل المغادرة هي عرضة للتغيير المحمول أو عبر الإنترنت.

بالفعل 23 ساعة قبل رحيل يمكنك التحقق من هنا، حدد مقعدك وطباعة بطاقة الصعود إلى الطائرة عبر الإنترنت أو يمكن إرسالها إلى الهاتف المحمول الخاص بك.

احجز رحلة طيران لوین مع لوفتهانزا

حتی اگر قصد سفر به لیسبون ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

* السعر عن رحلات جوية مباشرة (الصادرة ورحلة العودة) عند حجز التذكرة الإلكترونية (etix ®).