Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران ونیز

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید


از 531 $*

اطلاعات پرواز ونیز

رزرو پرواز ارزان قیمت تهران به ونیز

از نرخ های استثنایی لوفت هانزا بهره مند شوید و پرواز تهران به ونیز را با قیمت مناسب خریداری نمایید. به یکی از پیتزافروشی های معروف این شهر بروید و به دنیای سحرآمیز غذاهای ایتالیایی وارد شوید . برای لذت بردن از یک تجربه موسیقایی بی نظیر به تالار ارکستر مشهور این شهر سری بزنید. با نرخ های ویژه به ونیز، از این شهر فرهنگی و رمانتیک با صرف هزینه کمتری بازدید نمایید. گشت و گذار خاطره انگیزی در کانال های آبی این شهر که محبوب ترین جاذبه گردشگری برای مسافران به کشور ایتالیا است را تجربه نمایید.با نرخ های ویژه لوفت هانزا پروازی ایمن و راحت به ایتالیا داشته باشید.

آب و هوا in ونیز

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به ونیز رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به ونیز، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.