Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران تورنتو

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز تورنتو

همین امروز پرواز از تهران به تورنتو را با قیمت مناسب رزرو نمایید.

همین امروز بلیط خود را از تهران به تورنتو با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید. تورنتو بزرگترین شهر کانادا است که در کرانه دریاچه اونتاریو قرار دارد. تورنتو دیدنی های فراوان و متنوعی برای ارائه دارد. در تورنتو شما میتوانید به بالای برج سی-ان که بلندترین ساختمان در جهان است بروید و نماهای بی نظیری را از شهر تماشا کنید. میتوانید به تفرجگاه قرون وسطی بروید و علاوه بر گشت و گذار در این نمایشگاه از یک شام قرون وسطایی نیز لذت ببرید. نظرتان راجع به سفری به سرزمین عجایب چیست؟ چرا سری به موزه اونتاریو نزنید؟ این موزه بالغ بر 6 میلیون قطعه نفیس را نگهداری میکند که بازگوکننده بسیاری از حقایق در مورد تاریخ طبیعت و فرهنگ کشورها است. همین امروز بلیط خود از تهران به تورنتو را رزرو نمایید و سفر هیجان انگیزی را تجربه کنید.

آب و هوا in تورنتو

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به تورنتو رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به تورنتو، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.