پرواز
تهران تورنتو

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

تورنتو Information

Image

همین امروز پرواز از تهران به تورنتو را با قیمت مناسب رزرو نمایید.


همین امروز بلیط خود را از تهران به تورنتو با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید. تورنتو بزرگترین شهر کانادا است که در کرانه دریاچه اونتاریو قرار دارد. تورنتو دیدنی های فراوان و متنوعی برای ارائه دارد. در تورنتو شما میتوانید به بالای برج سی-ان که بلندترین ساختمان در جهان است بروید و نماهای بی نظیری را از شهر تماشا کنید. میتوانید به تفرجگاه قرون وسطی بروید و علاوه بر گشت و گذار در این نمایشگاه از یک شام قرون وسطایی نیز لذت ببرید. نظرتان راجع به سفری به سرزمین عجایب چیست؟ چرا سری به موزه اونتاریو نزنید؟ این موزه بالغ بر 6 میلیون قطعه نفیس را نگهداری میکند که بازگوکننده بسیاری از حقایق در مورد تاریخ طبیعت و فرهنگ کشورها است. همین امروز بلیط خود از تهران به تورنتو را رزرو نمایید و سفر هیجان انگیزی را تجربه کنید.

آب و هوا تورنتو

  امروز پنج شنبه جمعه شنبه
24°C

امروز
24°C | 15°C 22°C | 14°C 25°C | 15°C 26°C | 18°C

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به تورنتو با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به تورنتو ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges