• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران تورنتو

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

از 831 $*

سایر پروازهای بین المللی

اطلاعات پرواز تورنتو

همین امروز پرواز از تهران به تورنتو را با قیمت مناسب رزرو نمایید.

همین امروز بلیط خود را از تهران به تورنتو با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید. تورنتو بزرگترین شهر کانادا است که در کرانه دریاچه اونتاریو قرار دارد. تورنتو دیدنی های فراوان و متنوعی برای ارائه دارد. در تورنتو شما میتوانید به بالای برج سی-ان که بلندترین ساختمان در جهان است بروید و نماهای بی نظیری را از شهر تماشا کنید. میتوانید به تفرجگاه قرون وسطی بروید و علاوه بر گشت و گذار در این نمایشگاه از یک شام قرون وسطایی نیز لذت ببرید. نظرتان راجع به سفری به سرزمین عجایب چیست؟ چرا سری به موزه اونتاریو نزنید؟ این موزه بالغ بر 6 میلیون قطعه نفیس را نگهداری میکند که بازگوکننده بسیاری از حقایق در مورد تاریخ طبیعت و فرهنگ کشورها است. همین امروز بلیط خود از تهران به تورنتو را رزرو نمایید و سفر هیجان انگیزی را تجربه کنید.

آب و هوا in تورنتو

 • آب و هوا امروز
  امروز
  6°C
  /
  3°C
 • جمعه
  آب و هوا جمعه
  9°C
  /
  4°C
 • شنبه
  آب و هوا شنبه
  10°C
  /
  6°C
 • یکشنبه
  آب و هوا یکشنبه
  10°C
  /
  4°C

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

خدمات آنلاین لوفت هانزا

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به تورنتو رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به تورنتو، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.